Toelichting WC
Uitslagen
Uitleg Programma
Zomer Competitie
--> Adressen
--> Wedstrijd A
--> Wedstrijd B
--> Wedstrijd C
--> Recreatie A
--> Recreatie B
Beker Competitie
--> Uitslagen
Poule indeling A
Poule indeling B
Gegooide 180-ers
Gegooide Finishes
LaCo
BBC

 

GEGOOIDE 180-ERS


De vermeldingen gelden voor 180-ers gegooid tijdens door D.O.R.A. georganiseerde toernooien en beker-, en zomercompetitie. Begindatum is elk seizoen de start van de zomercompetitie.
Tijdens de wintercompetitie gegooide 180-ers staan per divisie vermeld bij de uitslagen.

D.O.R.A.-leden ontvangen voor het gegooide aantal 180-ers een certificaat. Dit wordt afgegeven bij de wedstrijdbescheiden voor het nieuwe seizoen. Spelers die niet meer deelnemen aan de competitie kunnen het certificaat tot medio december afhalen bij het Bondskantoor.

Hieronder de tussenstand van het seizoen 2017-2018, bijgewerkt t/m 17-12-17, BC wk 3.

Aantal NAAM Aantal NAAM Aantal NAAM
17 Rene Broertjes 2 Richard Spijker 1 Johan Klein Tiessink
13 Wouter Rietveld   Rogier Steller   Paul Klijn
12 Dave Meijer   Michel Takes   Willem Kolsteeg
10 Mathijs Boonekamp   Steffen Vrieling   Stanley Kooistra
9 Kevin de Vries   Michael de Vries   Martijn Koopmans
7 Benjamin Frankel   Ron Wijnands   Jimme Krijgsman
5 Erwin Renkema   Roy de Wit   Jordy Kroek
  Nolly Vittali   Niels Zonneveld   Tim Kuijper
4 Alco v. Gog 1 Ralf Albers   Menno Lammers
  Arnaud v.d. Graaf   Joop v. Baalen   Evert de Lange
  Raymond Hoppe   Paul Bartels   Marco Langenberg
  Richard Koopman   Michel Besters   Eric Leffers
  Ronald Meijering   Serdar Binici   Sylvester Lenaarts
  Jordy Morsen   Sven Bollemeijer   Marc Looman
  Erik Velgersdijk   Melvin de Boo   Remco Maarse
  Jeen Visser   Mathijs Bos   Michel Molenaar
3 Berry de Boer   Richard Bras   Danny Muller
  Julian Boeree   Simon Brind   Felix v.d. Neut
  Dennis Commissaris   Andre Bruijnesteijn   Thijs Noom
  Jeff v. Dijk   Eddy Brunel   Ronald v.d. Poel
  Rob Groot   Rick Butter   Jan-Willem Pul
  Roy Klouwer   Stefan Commandeur   Davorin Radoja
  Richard ter Koele   Andre Cornelisse   Yorick Rekelhof
  Melvin Meijer   Ron Cornelissen   Ron Renkema
  Nico v. Os   Milan Croese   Joey de Roo
  Lou v. Ruggen   Karim Dahmani   Ben v. Roode
  Gavin Tool   Nico v. Dijk   Stefan Roos
  Dirk Veldhuis   Nick Dijkman   Marcel Ruiters
  Giovanni de Vries   Jeffrey Dweelaard   Roy Ruiters
  Leroy Zondervan   Jimmy v. Ekeren   Alwyn v. Saarloos
2 Michel Aaij   Martin v. Exter   Joop Schon
  Ronny Arts   Jaimie Fambach   Roy Springer
  Erik Avondrood   Vincent de Flart   Michael Spuy
  Rob v. Bekkum Marks   Jeroen Folla   Kilian Steen
  Danny de Bock   Patrick Folla   Willem Steenkist
  Marcel Buijs   Cock v.d. Geer   Pascal Stel
  Richard Butter   Piet Gelens   Timothy Stevens
  Tim Camfferman   Frans v. Gorkum   Co Stompe jr.
  Marco Cornelisse   Jaap Gouverneur   Inge Strijdonck
  Kevin Doets   Wim Grapendaal   Theo v.d. Stroom
  Richard v. Ewijk   Remy v. Groeningen   Danny v. Taarling
  Dennis Gebben   Brian 't Hart   Dennis den Tenter
  Erik-Jan Geelkerken   Danny de Hartog   Stefan Tetenburg
  Dave Gobel   Marcel v. Heeringen   Jimmy Teuben
  John Guldemond   Leo Helmhout   Barry Ubels
  Bjorn v. Haaften   Paul Hinsche   Ronald Verharen
  Dick Hamelink   Tim Hofland   Frank Vogel
  Marcel Hermans   Charl Hollander   Cor de Vries
  Tibor Hogervorst   Edwin Horn   Jeffrey de Vries
  Michael Huisman   Joram Huibregtsen   Jimmy Weerden
  Jeffrey Jansen   Halil Iliz   Ronald Wegbrans
  Gerard Jurka   Patrick Jansen   Jesper v. Weldam
  John Kater   Mark Janssens   Albert Wichers
  Roy Kouw   Arjan de Jong   Arjan Willemse
  Dennis v.d. Loo   Evert de Jong   Sven Wolffgramm
  Steve Martins Faia   Michael de Jong   Abdullah Yasar
  Roel Molenaar   Richard de Jong   Ronald v. Zandwijk
  Rob Postma   Karin ten Kate *   Danny Zon
  Melvin de Ruiter   Joost v. Keulen   Danny Zorn
  Patrick v. Santen   Kok v. Kleef   Ilse Zweerus *
           
           
        ** = gegooit in verliezersronde