Toelichting WC
Uitslagen
Uitleg Programma
Zomer Competitie
--> Adressen
--> Wedstrijd A
--> Wedstrijd B
--> Wedstrijd C
--> Recreatie A
--> Recreatie B
Beker Competitie
--> Uitslagen
Poule indeling A
Poule indeling B
Gegooide 180-ers
Gegooide Finishes
LaCo
BBC

 

 

BEKERCOMPETITIE SEIZOEN 2017-2018

POULE-INDELING

POULE A

 

 
Voor het speelschema, klik op uitslagen !!!
 

TEAMNAAM

SPEELGELEGENHEID

SPEELAVOND

DIVISIE

POULE

020

Bij 8 Eraf

Woensdag

2

B

AFCA

Dansschool Eddy Spier

Vrijdag

ERE

 

AFCA II

Dansschool Eddy Spier

Vrijdag

ERE

 

AFCA III

Dansschool Eddy Spier

Vrijdag

1

B

Afzwaaiers

Bij 8 Eraf

Vrijdag

1

B

Air Force Crew

Café de Biergriet

Woensdag

2

B

Als we 't is wisten

Pool- en Dartcafé Potters

Donderdag

1

A

Amore 1

Café Amore

Vrijdag

2

D

Amsterdam Fools

Bij 8 Eraf

Donderdag

2

B

Amsterdam United

Café 't Ceintuurtje

Maandag

2

A

Back to Basic

Bij 8 Eraf

Vrijdag

1

B

Bak B.V. 1

Café Cobus

Woensdag

ERE

 

Beach Bulls

The Beach

Maandag

2

A

Birds

Pool- en Dartcafé Potters

Vrijdag

ERE

 

Bonnetje Roy

Café The Pub

Dinsdag

2

A

Boys

Café de Lapaix

Woensdag

2

B

Brulapen

De Blauwe Lantaarn

Woensdag

2

B

Bull Shit Angels

Pool- en Dartcafé Potters

Vrijdag

2

D

Bulldogs

Laterr (Sporthal Diemen)

Vrijdag

2

D

Bulldozers

Café Duzz Dat !

Vrijdag

2

C

Ceintuurtje 1

Café 't Ceintuurtje

Woensdag

2

B

Censation 1

Café Cens

Vrijdag

1

B

Centurions

Café de Plakhoek

Vrijdag

2

C

Classics

't Fort de Kwakel

Woensdag

1

A

D.E.S. I

Dansschool Eddy Spier

Donderdag

1

A

Dart Apen

Café Koekenbier

Donderdag

2

B

DES.Team

Dansschool Eddy Spier

Vrijdag

2

D

DORST

Café de Biergriet

Vrijdag

1

B

Double Doei !!

Café The Pub

Woensdag

1

A

Driesprong

Café de Driesprong

Woensdag

1

A

Dubbel 16

Café Biljart 't Zonnetje

Dinsdag

2

A

Duitsland I

Café de Schot

Dinsdag

1

A

En zo makkelijk !

Horeca de Waterlelie

Vrijdag

2

D

Explosion

Zeinstra stal Amstelhoeve

Maandag

2

C

Familie Knots

Speeltuinver. Jonge Kracht

Vrijdag

2

D

First Kontakt 2.0

Café Kontakt

Maandag

2

C

Flying Bears I

Eetcafé Flying Sailer

Vrijdag

2

D

Flying Bears II

Eetcafé Flying Sailer

Vrijdag

2

C

Gat van Nederland

't Gat van Nederland

Vrijdag

ERE

 

Genotje

Café 't Binnepretje

Vrijdag

1

B

Gracht

Poollokaal de Gracht

Maandag

2

A

Heen en Weer

Clubhuis de Schemerpit

Vrijdag

1

B

Kansloos

Laterr (Sporthal Diemen)

Woensdag

1

A

King's Army

Café Glenn de Koning

Vrijdag

2

C

Kom op nou, man !

Bij 8 Eraf

Dinsdag

2

A

Koraalduivels

Café de Stapper

Woensdag

2

B

Landslake Darts

Café de Driesprong

Vrijdag

ERE

 

Laterrs

Laterr (Sporthal Diemen)

Vrijdag

2

D

Lekker Hoor

Dansschool Eddy Spier

Dinsdag

1

A

Los Borrachos

Café Kaatje

Woensdag

2

B

Mazzelaars I

Café de Driesprong

Vrijdag

1

B

MDT Fawaka

Laterr (Sporthal Diemen)

Vrijdag

ERE

 

Mission Impossible

Bij 8 Eraf

Donderdag

ERE

 

Mooi hè Mams !

Café Amore

Vrijdag

2

D

Mos Team

Dansschool Eddy Spier

Vrijdag

2

C

Motje 2

Pop- en Cultuurhuis PX

Donderdag

2

B

No Illusions

Café Onverwacht

Dinsdag

2

A

Old Chaps

Café Onverwacht

Dinsdag

1

A

Pleinzicht Oost

Café Pleinzicht (Oost)

Vrijdag

2

D

Potters Finest

Pool- en Dartcafé Potters

Vrijdag

2

C

Purmer Posse

Snooker & Poolcentr. Purmerend

Maandag

ERE

 

Ruthless 2.0

De Blauwe Lantaarn

Dinsdag

2

A

Schot

Café de Schot

Donderdag

ERE

 

Senna's Boys

Café Amore

Vrijdag

ERE

 

Sharpshooters

Café Duzz Dat !

Vrijdag

2

C

Skunks

Snooker & Poolcentr. Purmerend

Dinsdag

2

A

Snikke Dikkel

Bij 8 Eraf

Woensdag

1

A

Snorretjes

Café de Schot

Dinsdag

ERE

 

Stones

Bij 8 Eraf

Donderdag

2

B

Swamp-Thing

Café Koekenbier

Vrijdag

1

B

Taveerne

De Taveerne

Dinsdag

1

A

Technisch Leeg

Café de Biergriet

Vrijdag

ERE

 

Toy Dolls

Café de Biergriet

Donderdag

2

B

Trauma Team Amore

Café Amore

Dinsdag

2

A

Türkiyem Dart Stars

Bij 8 Eraf

Vrijdag

1

B

Veni, Vidi, Vici

Bij 8 Eraf

Dinsdag

2

A

Zo zit ie !?

De Taveerne

Dinsdag

2

A

Zonnetje 16

Café Biljart 't Zonnetje

Dinsdag

1

A

Zooiitje

Horeca de Waterlelie

Dinsdag

2

A

 

Gegevens over het team en de speelgelegenheid zijn te vinden bij Deelnemers.

Alle wijzigingen genoemd bij Berichten worden hier direct aangepast.