Toelichting WC
Uitslagen
Uitleg Programma
Zomer Competitie
--> Adressen
--> Wedstrijd A
--> Wedstrijd B
--> Wedstrijd C
--> Recreatie A
--> Recreatie B
Beker Competitie
--> Uitslagen
Poule indeling A
Poule indeling B
Gegooide 180-ers
Gegooide Finishes
LaCo
BBC

 

 

BEKERCOMPETITIE SEIZOEN 2017-2018

POULE-INDELING

POULE B

 

 
Voor het speelschema, klik op uitslagen !!!
 

TEAMNAAM

SPEELGELEGENHEID

SPEELAVOND

DIVISIE

POULE

4 Tops

Café de Rooseboom

Donderdag

3

C

A.G.T. 2

Clubhuis A.G.T.

Vrijdag

3

D

Adelhof

Bar Adelhof

Woensdag

3

B

Ah, wat scheelt 't !

Bij 8 Eraf

Woensdag

3

B

All Blacks

The Kiwi

Vrijdag

4

A

Baan 13

Pool- en Dartcafé Potters

Dinsdag

3

A

Beauty's & Beasts

Café Amore

Woensdag

4

C

Bennie's Boys

Café Vak West

Maandag

4

A

Bierhut

De Bierhut

Donderdag

3

C

Big O

Café Vrijburg

Dinsdag

3

A

Blèr em dr in

Bij 8 Eraf

Dinsdag

3

A

Cheers 1

Grand Café Cheers

Dinsdag

4

B

Cheers 2

Grand Café Cheers

Woensdag

4

C

D.C.G.

Café de Rooseboom

Dinsdag

3

A

D.E.S. II

Dansschool Eddy Spier

Donderdag

3

C

D.E.S. III

Dansschool Eddy Spier

Donderdag

4

C

D.E.S. V Vet1

Dansschool Eddy Spier

Woensdag

4

C

D.E.S. VII

Dansschool Eddy Spier

Woensdag

3

B

Daltons

Café de Driesprong

Woensdag

3

B

Dart Devil's

Speeltuinver. Jonge Kracht

Vrijdag

4

D

Dartzinnig

Bij 8 Eraf

Donderdag

3

C

DAS Logisch

Café Bonaire

Donderdag

3

C

Dé Gradantjes

Café Duzz Dat !

Donderdag

4

C

Derde Bar Adelhof

Bar Adelhof

Donderdag

3

C

Doe Maar

Café 't Binnepretje

Vrijdag

3

D

Dolle Bull

Kees Bon Zaal

Donderdag

3

C

Dreamteam

Café Het Pitje

Woensdag

3

B

Drop-it

Café Vak West

Maandag

4

A

Duzz Dat

Café Duzz Dat !

Vrijdag

3

D

Flying Bears IV

Eetcafé Flying Sailer

Vrijdag

3

A

Game On

Poollokaal de Gracht

Maandag

4

A

Gat van Nederland 2

't Gat van Nederland

Woensdag

4

C

Giant ZZ

Café Duzz Dat !

Dinsdag

3

A

Happy 2

Café Happy 2

Maandag

4

A

Happy DES

Dansschool Eddy Spier

Vrijdag

4

D

Impossibles

De Blauwe Lantaarn

Dinsdag

3

A

Jantjes

Café de Driesprong

Woensdag

3

B

Je Suis Dartz

Pool- en Dartcafé Potters

Woensdag

3

B

Jonge Kracht 1.5

Speeltuinver. Jonge Kracht

Vrijdag

4

A

Joppe Tops !!

Café Joppe

Maandag

4

A

Koekie Monsters

Café Koekenbier

Maandag

4

A

Kogel - Mogel

Café 't Boemeltje

Woensdag

4

C

Kruytvat 2

Bar Eetcafé 't Kruytvat

Donderdag

3

C

Kruytvat 3

Bar Eetcafé 't Kruytvat

Woensdag

4

C

Lang Leve de Lol

Café de Biergriet

Vrijdag

3

D

Mazzelaars IV

Café de Driesprong

Woensdag

3

B

Mokum Darts

Café Sport

Vrijdag

3

D

Mokum's Eigen

Café de Driesprong

Dinsdag

3

A

MWA

Café 't Binnepretje

Woensdag

4

C

Nieuw A'dams Pijl

Poollokaal de Gracht

Donderdag

3

C

No Excuses

Bij 8 Eraf

Vrijdag

4

D

Not 6 Feet Under

Café de Biergriet

Woensdag

3

B

O zo Duzz

Café Duzz Dat !

Vrijdag

4

D

O'No

Café Oporto

Maandag

3

A

Pandje

Café 't Pandje-Beynes

Dinsdag

4

B

Plakhoek 4

Café de Plakhoek

Dinsdag

4

B

Rivièra I

Café Rivièra

Maandag

4

A

Rivièra II

Café Rivièra

Dinsdag

4

B

Scherpe Punt

Sporthal de Bindelwijk

Donderdag

3

C

Shit Happens

Bij 8 Eraf

Woensdag

3

B

Simple Arrows

Café Cobus

Donderdag

4

C

Slayers I

Rock Club The Cave

Dinsdag

4

B

Snookie 1

Snooker & Poolcentr. Purmerend

Woensdag

3

B

Sowieso Amore

Café Amore

Dinsdag

4

B

Tadzio

Café-Restaurant Zeeburg

Dinsdag

4

B

Tripel 1

Café Kontakt

Vrijdag

4

B

Tweede Bar Adelhof

Bar Adelhof

Woensdag

3

B

Under Pressure

Café Amore

Dinsdag

4

B

Unexpected

Café Onverwacht

Dinsdag

4

B

VD '180

Pop- en Cultuurhuis PX

Donderdag

3

C

Who cares

Café River

Dinsdag

4

B

 

Gegevens over het team en de speelgelegenheid zijn te vinden bij Deelnemers.

Wijzigingen genoemd bij Berichten worden hier direct aangepast.