Toelichting WC
Uitslagen
Uitleg Programma
Zomer Competitie
--> Adressen
--> Wedstrijd A
--> Wedstrijd B
--> Wedstrijd C
--> Recreatie A
--> Recreatie B
Beker Competitie
--> Uitslagen
Poule indeling A
Poule indeling B
Gegooide 180-ers
Gegooide Finishes
LaCo
BBC

 

GEGOOIDE HOGE FINISHES


De vermeldingen gelden voor hoge finishes, gegooid tijdens door D.O.R.A. georganiseerde toernooien, beker- en zomercompetitie. Begindatum is elk seizoen de start van de zomercompetitie.
Tijdens de wintercompetitie gegooide hoge finishes staan per divisie vermeld bij de uitslagen.

De 170 finishes geven wij ook door aan de N.D.B. Wij ontvangen dan een certificaat, die wij je direct sturen en je wordt op de website van de N.D.B. vermeld bij de 170 Club.

Hieronder de tussenstand van het seizoen 2017-2018, bijgewerkt t/m 25-03-18, BC wk 5.

Aantal NAAM Aantal NAAM Aantal NAAM
170 Erik Avondrood 118 Rene Broertjes 106 Jeroen Folla
164 Dave Meijer   Benjamin Frankel   Dave Gobel
  Wouter Rietveld   Perry Noordermeer   Roel Molenaar
160 Mathijs Bos   Richard Spijker   Nico v. Os
  Martijn Koopmans   Abdullah Yasar   Dennis Rijlaarsdam
  Menno Lammers 117 Erik Avondrood   Stefan Tetenburg
  Ronald Meijering   Richard Barrington-Hill 105 Erik Avondrood
  John Rustenberg   John Guldemond   Dennis Commissaris
  Michel Takes   Wouter Rietveld   Perry Noordermeer
158 Remy v. Groeningen   Frank Vogel   Boudewijn Seitz
  Edwin Schoute 116 Martin Bax   Co Stompe jr.
156 Raymond v.d. Erf   Frits Colle 104 Erik Brentjes
155 Ronny Arts   Jeroen Folla   Rene Broertjes
  Richard ter Koele   Bruce Glastra   Johan Degenkamp
154 Ronald v. Zandwijk   Raymond Hoppe   Remy v. Groeningen
152 Ronny Arts   Gerard Klijn   Robert Morlog
149 Alco v. Gog   Roy Klouwer   Jan-Willem Pul
  Ron Renkema   Arnoud Monquil   Roy Ruiters
148 Erik Avondrood   Erwin Renkema   Patrick v. Santen
145 Martin v. Beusekom   Edwin v. Schie   Stefan Tetenburg
  Sabrina v.d. Hatert *   Roy Springer   Erwin Valks
  Mats Veerman   Remco v.d. Vegt   Sjoerd v.d. Veen
144 Herman Spekkers 115 Arjan de Boer 103 Arno Kroon
143 Dave Meijer   Ilonka v.d. Heuvel *   Dennis Meijer
140 Appie el Moussaoui   Gerard Jurka   Alwyn v. Saarloos
139 Erwin Renkema   Alwyn v. Saarloos   Co Stompe jr.
138 Wouter Rietveld   Edwin v. Schie   Jan v. Zwietering
137 Michael de Vries 114 Roy Boersma 102 Erik Avondrood
136 Dennis Gebben   Rob Langenberg   Roy Kouw
  Bjorn v.d. Heijden   Michel Reep   Nico v. Os
135 Gerard Bak   Ronald Spek   Cindy Roggeveen *
134 Guus de Vriend   Abdullah Yasar   Lou v. Ruggen
133 Michel Prent 113 Dave Meijer   Remco v.d. Vegt
132 Jimmy v. Ekeren 112 Dave Meijer (2x)   Ron Wijnands
130 Michel Aaij   Rene Broertjes 101 Michel Aaij
  Serdar Binici   Chris Brouwer   Rick de Bruin
  Rene Broertjes   Hans Molevelt   Remco v. Eijden
  Marco Cornelisse   Jordy Morsen   Nico v. Os
  Joram Huibregtsen   Nico v. Os   Jan-Willem Pul
  Gerard Jurka   Celine v.d. Poll-Ruhulessin*   Theo v.d. Stroom
  Patrick v. Santen   Anton de Roo   Bob Valies
  Rogier Steller   Lou v. Ruggen 100 Ronald Meijering (4x)
  Marco Stevens   Erik de Vries   Dave Meijer (3x)
  Sven Wolffgramm   Leroy Zondervan   Rene Broertjes (2x)
129 Michel Takes 111 Dave Meijer (2x)   Ibrahim Atar
  Gavin Tool   Marco Cornelisse   Michel Besters
  Ronald Wegbrans   Niels Degenkamp   Marco Cornelisse
128 Marco Cornelisse   Bruce Glastra   Jeffrey Dweelaard
127 Niels Zonneveld   Dick Hamelink   Rick v. Ekeren
126 Benjamin Frankel   Darrin de Jong   Rick Ewart
125 Tim v.d. Poel   Dirk Veldhuis   Martin v. Exter
  Angelo Stassen 110 Ronny Arts   Vincent de Flart
124 Michel Besters   Richard Barrington-Hill   Benjamin Frankel
  Darrin de Jong   Michel Besters   Bruce Glastra
  Evert de Lange   Peter v.d. Heuvel   Johan Gorthorst
123 Leroy Zondervan   Gerard Jurka   Remy v. Groeningen
122 Paulo Soares   Arno Kroon   Jack Habekotte
121 Ben v. Roode   Thijs Lohuizen   Olga Hoogenkamp *
  Richard Spijker   Maarten v.d. Poll   Dennis v.d. Horn
  Michel Takes   Iwan Radsma   Willem Kampman
120 Benjamin Frankel (2x)   Lou v. Ruggen   Richard ter Koele
  Rene Broertjes   Edwin Schoute   Jordy Korver
  Marcel Buijs   Herman Spekkers   Menno Lammers
  Richard Butter   Jimmy Teuben   Evert de Lange
  Dennis Commissaris   Michel Yardimci   Sylvester Lenaarts
  Jeroen Folla 109 Tim Camfferman   Davey Links
  Lesley Folla   Jan-Willem Pul   Peter Loos
  Bjorn v. Haaften   Yorick Rekelhof   Daniel Oostendorp
  Raymond Hoppe 108 Richard Butter   Nico v. Os
  Erik Huisenga   Benjamin Frankel   Iwan Radsma
  Willem Kolsteeg   Dennis Gebben   Roy Ruiters
  Steve Martins Faia   Dave Meijer   Paulo Soares
  Felix v.d. Neut   Jan v. Oest   Richard Spijker
  Daniel Oostendorp   Cees Paans   Roy Springer
  Patrick v. Santen   Celine v.d. Poll-Ruhulessin*   Evert Steenbergen
  Paulo Soares   Ronald Tonbreeker   Daniel Stengewis de Pater
  Michael Spuy 107 Chris Brouwer   Stefan Tetenburg
  Jimmy Teuben   Richard ter Koele   Koos Verhaar
  Barry Ubels   Iwan Radsma   Johan Visser
  Tom de Vries   Brythen Shaik Soeltan   Nolly Vittali
119 Rob de Groot   Remco v.d. Vegt   Michael de Vries
  Robin Peters 106 Jimmy v. Ekeren    
           
        * = dame
        ** = gegooit in verliezersronde